Трима плувци на ПСК Черно море се завърнаха с медали

...
Трима плувци на ПСК Черно море се завърнаха с медали
Коментари Харесай

Трима плувци на „Черно море” донесоха медали от Бургас

Трима плувци на ПСК „ Черно море ” се завърнаха с медали от шампионата Sharks Kids Cup в Бургас. Надпреварата, в която участваха 14 състезатели от варненския клуб, се организира на закрития 50-метров басейн „ Парк Арена ОЗК Бургас ”. Младите надарени черноморци се готвят под управлението на Калоян Георгиев, Борислав Георгиев, Доротея Славкова и Меглена Николова.

Организатори на шампионата са Община Бургас, Сдружение с нестопанска цел „ Акулите ” и БФПС.

Медалисти от варненския „ Черно море ” в южния град станаха – Габриела Русева, която завоюва злато на 100 м бътерфлай и бронз на 100 м съчетано плуване и съотборниците й Марио Марев – бронз на 100 м кроул и Георги Христов – бронзово отличие на 50 м бътерфлай.

„ На шампионата в Бургас плуваха най-малките състезатели на клуба. Представиха се отлично! Бяха доста стимулирани, чакаха стартовете си с неспокойствие и усъвършенстваха доста времената си ”, разяснява треньорът Калоян Георгиев.
Източник: moreto.net


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР