Третият гол на Раян Аит-Нури в четири мача донесе на

...

Раян Аит-Нури отказва жизненоважна победа на Бърнли, докато Вълците си поделят плячката

Третият гол на Раян Аит-Нури в четири мача донесе на Вълците тъждество 1-1 против Бърнли, борещ се за изпадане.

Якоб Бруун Ларсен вкара от воле прекрасен гол за домакините в 37-ата минута, само че Аит-Нури изравни надълбоко в добавеното време на първото полувреме и късният напън на Бърнли за победител се оказа безуспешен.

Кларетс удължиха серията си без загуба до четири мачове, само че успеха на Нотингам Форест с 3-1 над Фулъм докара до повишаване на разликата до сигурността до шест точки със седем оставащи мача, до момента в който Вълците не престават да водят борбата за европейските места.

Бърнли още веднъж играеха някои окуражаващи неща в началния стадий, когато Уилсън Одоберт откри пространство сред линиите и те направиха няколко удара в наказателното поле на Уулвс, само че без да намерят метод да застрашат вратата на Хосе Са.

Заплахата на Уулвс пристигна най-вече на почивката и когато Нелсън Семедо избухна напред отдясно, той върна топката назад за Аит-Нури на границата на наказателното...