Треньорът на Септември Николай Митов остана недоволен от домакинската загуба

...

Николай Митов: Не сме Реал Мадрид, но искам постоянство

Треньорът на Септември Николай Митов остана неудовлетворен от домакинската загуба с 1:2 от Ботев Враца в последния мач от четвъртия кръг на Първа лига. Поражението идва седмица след крупния триумф с 5:1 над Черно море във Варна. Според Митов казусът пред тима му е неналичието на неизменност, като той ще се опита да промени това.
“Не сме били любимци в мача с Ботев. Проспахмме първото полувреме. Държахме самодейността, само че не бе това, което желая като треньор от моите играчи. През второто още веднъж държахме самодейността, имахме три стопроцентови благоприятни условия, само че не влязоха. Вкараха ни хлапашки гол. Ботев е добър тим, играе мощно от началото на сезона, въпреки и да нямаше точки. Има своенравие в нашия тим. Трябва да преминем през този интервал. Не ми е прелестно това. Не сме Реал Мадрид, само че би трябвало да стартираме да демонстрираме неизменност, да влезем в серия от 2-3 мача. С Левски ни следва мач като мач, в който е допустимо всичко да стане”, разяснява Митов. Първа лига 4 кръг, понеделник 13 август  Септември (София) 1:2краен резулат  Ботев (Враца)