Треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино не беше особено

...

Почетино: Резултатите ни са последователни, но можем да се справим и по-добре

Треньорът на Пари Сен Жермен Маурисио Почетино не беше изключително благополучен след равенството 1:1 като посетител на предпоследния в Лига 1 Лориен в дуела от 19-ия кръг.

Аржентинският експерт извини испанския защитник Серхио Рамос, който остави отбора си с човек по-малко след два жълти картона в границите на няколко минути.

“Започнахме добре, с състояние пред Мауро Икарди, само че по-късно играта ни се утежни. Не се пласирахме добре, придвижванията на терена бяха неприятни и всякога, когато губехме топката, позволявахме на Лориен да стига до рискови положения. Като цяло изиграхме едва първо полувреме. Серхио Рамос влезе през втората част, защото желаех да заиграем с трима централни и да имаме повече независимост по фланговете.

През второто полувреме имахме повече положения, само че не ги реализирахме. Изгонването му може да се случи на всеки. Засега резултатите ни са поредни, само че можем да се оправяме и по-добре. Сега е време за семействата”, разяснява Почетино.