Треньорът на Нефтохимик 2010 Атанас Петров коментира победата с 3:2

...

Атанас Петров: Направихме по-трудното в серията срещу ЦСКА

Треньорът на Нефтохимик 2010 Атанас Петров разяснява успеха с 3:2 над ЦСКА в четвъртия мач от плейофите на волейболното състезание. С триумфа бургазлии изравниха серията на 2:2, като всичко ще се реши в пети мач в зала " Младост ".

" Трябва да поздравим и двата тима през днешния ден. Стана мач като за празник. Имаше обрати, стана цялостна волейболна драма. Поздравления за моите момчета, излязоха от доста сложна обстановка. Димитров влезе в доста добра серия, само че успяхме да ги преодолеем с темперамент и с отборна игра. Във втория гейм не се представихме добре на сервис и в посрещане. Последваха сериите на Митко Димитров, той се разигра, направиха огромна разлика и по този начин е мъчно да се играе, мъчно е да се доближиш в резултата. Матей Михайлович и Аксел Трухчев направиха доста мощни мачове тези два дни. И двата тима са тотално изтощени, тъй че възторженостти към това, което демонстрират на игрището. Завършваме трагично тази серия, само че ще сме си вкъщи. Трябва да играем и за бургаската аудитория. Направихме по-трудното в тази серия, само че остава един мач ", съобщи Петров.