Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев беше натъжен след отпадането на

...

Петев: Готов съм да си тръгна още утре

Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев беше тъжен след отпадането на " орлите " във втория квалфикационен кръг на Шампионска лига. " Орлите " отстъпиха с 1:2 пред от Олимпия в Любляна и с общ резултат 2:3 завършиха присъединяване и ще продължат в Лига Европа.
 Олимпия (Любляна) - Лудогорец 2:1, развоят минута по минута онлайн
Олимпия (Любляна) - Лудогорец 2:1, развоят минута по минута

Реваншът против Олимпия е довечера от 21:00 часа

" Изтървахме дузпа в 90-ата минута и Господ е споделил, че не би трябвало да продължим напред. Ние позволихме те да са по-комбинативни. Отбор като нашият да отвори по този начин мача и да допусне преимуществото на противника, то тук ние сме си отговорни. Никой не ни е отговорен.

Футболът е игра на неточности, проспахме центриране от тъч. В 88-а минута от корнер, целият тим е вътре, което е неприемливо. Имахме обстановка в добавеното време да изравним и да пратим мача в продължение, само че не успяхме.

Не мога аз да отговоря (б.р. на въпрос за бъдещето му в Разград), има хора, които взимат тези решения, тъй че... Ако съм огромният проблем на българския футбол, мога да си потегли на следващия ден.

Има проблем за пренастройка. Минорно е настроението след такова отпадане, тъй че нямаме различен избор ", съобщи Петев.