Това заяви пред bTV Александър Дунчев от ПП, който ще

...
Това заяви пред bTV Александър Дунчев от ПП, който ще
Коментари Харесай

Дунчев: Борбата с корупцията е по-важна от кабинета на ГЕРБ frognews.bg

Това съобщи пред bTV Александър Дунчев от Политическа партия, който ще е народен представител от 48-мото Народно заседание. 

 

По думите му решението на Политическа партия дава отговор на упованията на гласоподавателите на групировката. 

 

“Не може да се самозабравяме, че ние ще оправим страната, а си слагаме за цел нулева корупция. В момента гласоподавателите ни са отредили да бъдем във функционалността на съпротива и като такава можем да реализираме тотална смяна и да се оправим с корупцията ”, уточни Дунчев.

 

От “Продължаваме Промяната ” обаче не били индивидуалисти. Партията щяла да договаря с всички, които имат същите правила към някогашните ръководещи - да се освободи и изкорени корупцията в страната.

 

Дунчев уточни още, че не е обсъждано да има обща парламентарна група с “Демократична България ”.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР