Тотнъм измъкна точка при гостуването на Брентфорд в завръщането на

...

Тотнъм измъкна 2:2 от визитата си на Брентфорд

Тотнъм измъкна точка при гостуването на Брентфорд в завръщането на Висшата лига. Домакините в лондонското дерби поведоха с 2:0, само че шпорите се добраха до 2:2.

Брентфорд поведе с гол на Виталий Янелт още в 15-ата минута. Айвън Тоуни повиши на 2:0 малко след началото на второто полувреме. Това беше първи мач за. И 11-о попадение за него през сезона.

Тотнъм обаче реагира като жилнат. В 65-ата минута Хари Кейн понижи пасива, а в 71-ата Пиер-Емил Хойберг изравни за 2:2. Тимът на Антонио Конте даже можеше да стигне до поврат, само че Давид Рая направи няколко отлични спасявания.

Така шпорите не разреши на Брентфорд да ги победи за първи път от 1948 година насам.. Той е номер едно по този индикатор в историята. Освен това той е отбелязал във всеки от седемте мача, които е играл на тази дата. Попадението беше първо за него против Брентфорд. Така Кейн е вкарал най-малко един гол към този момент на 32 противника, против които е играл във Висшата лига.
Източник: flashnews.bg