С настъпването на пролетта, природата се събужда, а с нея

...
</TD
>С настъпването на пролетта, природата се събужда, а с нея
Коментари Харесай

Нова атракция в Музея на Невъзможното

С настъпването на пролетта, природата се разсънва, а с нея и въображението ни. Вдъхновени от този цветен сезон, в Музея на Невъзможното сътвориха за вас една изцяло нова апаратура – " Градината на великаните “. Това е приказна сцена, в която размерите са заблуда, безредно ситуирани детайли се трансформират в стол, а всеки кадър е ново премеждие!

Но това надалеч не е всичко! В музея ви чакат още доста невероятни съоръжения, разнородни оптични илюзии и вдъхновяващи фотозони, които ще накарат мозъка ви да се усъмни в това, което очите виждат.

Заповядайте в Музея на Невъзможното в Бургас, където пролетта е по-цветна, а въображението – безкрайно. Вземете фамилията и приятелите си и си подарете ден, изпълнен със смях, изненади и фотоси, които сигурно няма да желаете да изтриете.

Музеят работи от вторник до неделя, сред 10:00 и 19:00 часа.
Източник: burgas24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР