На 29.06.2023 г., когато отбелязваме Деня на българската гражданска авиация,

...
</TD
>На 29.06.2023 г., когато отбелязваме Деня на българската гражданска авиация,
Коментари Харесай

На рождения си ден Авиомузей Бургас ще работи с вход свободен

На 29.06.2023 година, когато означаваме Деня на българската гражданска авиация, Авиомузей Бургас става на 6 години! На този ден се е осъществил първият цивилен полет в България. Той е бил сред София и Бургас.

По случай празника Авиомузей Бургас ще посреща посетителите с вход свободен за 10-те си самолетни експоната. На територията му ще можете да разгледате единствения останал в България Ан-12 с интерактивната галерия “Летящият човек ". Запознайте се и с историята на легендата Ту-154. А с очила за виртуална действителност ще можете да се качите на същински аероплан и да полетите над Бургас.

Очаква ви доста забавна стратегия през целия ден!

Посетителите на музея ще видят галерия от разнообразни типове безпилотни летателни апарати – дронове. Rosie Creative Art design ще чака дребните летци да творят авиационни чудеса. Авиомоделистите от " Клуб по авио и ракето моделизми " към Общински детски комплекс - Бургас, с началник Георги Янев, ще покажат галерия на разнообразни радиоуправляеми летателни апарати. Програмата ще продължи с обичаната бургаска група " Горещ пясък “. А специфични посетители ще бъдат " Ментализъм шоу “ на Диян Костадинов и неговият балет, които ще ни подарят развлечение и магия.
Източник: burgas24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР