Една жена е починала при големия пожар в кв.Смирненски в

...
</TD
>Една жена е починала при големия пожар в кв.Смирненски в
Коментари Харесай

Още по-голяма трагедия: Една от евакуираните жени е починала

Една жена е умряла при огромния пожар в кв. " Смирненски " в Пловдив, заяви за Plovdiv24.bg шефът на РДПБЗН комисар Васил Димов. Общо петима души бяха евакуирани и изведени от къщата, на ул. " Белица " 2, където пламтя огънят.

Всичките са били закарани в болница за следващо лекуване - някои от тях са били обгазени, други с разнообразни изгаряния. Две от потърпевшите жени са били закарани в болничното заведение в по-тежко положение. Едната от тях не е съумяла да се пребори с контузиите, породени от пожара, и е умряла, изясни Димов.

Огънят е тръгнал от жилище на третия етаж, в което, съгласно съседи, притежателят и натрупал боклуци. В потушаването на пламъците са взели участие 5 противопожарни екипа и автомеханична стълба. 

Пожарът е погасен, екипите към този момент се прибират. 

Все още се обясняват аргументите за възникването на пожара.

За да гледате видеото, би трябвало да активирате Javascript.
Източник: plovdiv24.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР