Танкер с втечнен природен газ е напуснал и се е

...
Танкер с втечнен природен газ е напуснал и се е
Коментари Харесай

Танкер се отправи през Ормузкия пролив към Индия за първи път от началото на конфликта

Танкер с полутечен природен газ е напуснал и се е отправил към за първи път от началото на ескалацията в Близкия изток, оповестява организация Bloomberg, базирайки се на данни за следене на кораби.

„ Танкер с полутечен природен газ, пренасящ товар за Индия, е напуснал Ормузкия проток и това е първата доставка за страната от Персийския залив от началото на войната в Иран преди няколко месеца... През последното денонощие е било открито, че танкерът Al Hamra на компанията ADNOC Logistics & Services с товар се насочва към западното крайбрежие на Индия “, се споделя в обявата.

Според материала на организацията корабът е спрял да подава сигнал на 19 април, само че по това време е бил празен и е престоявал край източния вход на Ормузкия проток. В обявата, позоваваща се на данни на аналитичната компания Kpler, се показва, че по-късно танкерът е бил претрупан в експортния терминал на националната петролна компания на Абу Даби...

Прочетете целия материал в cash.bg
Източник: cash.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР