Талантите на Черно море отстъпиха при гостуването си на Левски

...

15-годишните “моряци” отстъпиха на Левски

Талантите на Черно море отстъпиха при гостуването си на Левски с 1:2 в мач от 22-рия кръг на Елитната група до 15 години. “Моряците ”, водени от Станислав Стоянов, можеха да си тръгнат най-малко с точка от столицата, само че безразсъден гол и куп пропуски попрчиха на варненци да вземат нещо от тази среща.

Гостите откриха резултата минута преди края на първото полувреме след неуверена интервенция на стража Кристиян Енчев. Малко след почивката домакините повишиха на 2:0, а незабавно по-късно Валентин Вълчев от пряксвободен удар понижи. До края на срещата Алекс Костов на два пъти и Богдан Тунчев пропуснаха положителни обстановки пред вратата на Левски.

Съставът на Черно море:  Кристиян Енчев, Никола Атанасов, Делян Илиев, Валентин Вълчев, Мартин Илиев (60-Марио Маринков, Милен Николов (36-Богдан Тунчев), Марин Петков, Берк Бейхан, Симеон Иванов (45-Серги Кешкерян), Галин Панев, Алекс Костов

ВЪВ ВРЪЗКА С ИЗГОТВЕНИЯ ОТ ГЕРБ ЗАКОН ЗА ЦЕНЗУРА НА МЕДИИТЕ В ИНТЕРНЕТСПИРАМЕ ВЪЗМОЖНОСТТА ЗА ПИСАНЕ НА КОМЕНТАРИ БЕЗ АВТОР В САЙТА!

ЗА ДА КОМЕНТИРАТЕ СТАТИЯТА, МОЛЯ, РЕГИСТРИРАЙТЕ съдебна експертиза ЗА СЕКУНДИ ТУК - https://petel.bg/registration.html