Световно първенство за жени 2023 г.: Програма и график на мачовете за четвъртфиналите

...
Световното първенство за жени 2023 г. в Австралия и Нова

Световното първенство за жени 2023 г. в Австралия и Нова Зеландия трябва да влезе в четвъртфиналите.

Четирите мача от последната осмица на футболния турнир ще се играят на 11 и 12 август.

Вижте пълния график по-долу:

11 август

Испания срещу Холандия, 13:00 ч. (01:00 GMT) – регионален стадион Уелингтън, Уелингтън, Нова Зеландия

Испания разби Швейцария с 5-1, докато Холандия победи Южна Африка с 2-0 в осминафиналите.

Япония срещу Швеция, 19:30 ч. (7:30 GMT) – Eden Park, Оукланд, Нова Зеландия

Нажежена Япония победи Норвегия с 3-1, докато Швеция нокаутира Съединените щати във вълнуваща дузпа с 5-4 след нулево равенство и стигна до четвъртфиналите.

12 август

Австралия срещу Франция, 17:00 ч. (07:00 GMT) – Lang Park, Бризбейн, Австралия

Австралия победи Дания с 2-0, докато Франция лесно победи Мароко с 4-0, за да уреди третия четвъртфинален сблъсък.

Англия срещу Колумбия, 20:30 ч. (22:30 GMT) – стадион Австралия, Сидни, Австралия

Англия победи Нигерия с 4-2 при дузпи след равенство 0-0, докато Колумбия си осигури победа с 1-0 над Ямайка и достигна до финалната осмица за първи път в своята история.

Източник: Ал Джазира
Източник: aljazeera.com