Светът е олимпиада! Вече седмица игрите са основна тема и

...
Светът е олимпиада! Вече седмица игрите са основна тема и
Коментари Харесай

Олимпийски петъчен туитър

Светът е олимпиада! Вече седмица игрите са съществена тематика и несъмнено има за какво! Още с откриването си те провокираха възторг – кой впечатлен, кой афектиран няма значение. Важното е, че никой не остана безразличен. 
И до момента в който всички си късат облеклата и се карат по отношение на пошла или не е следващата арт апаратура, има ли сатанизъм и еретизъм в някоя демонстрация, мъже или дами са някои боксьори и нужна ли е съвременна и скъпа екипировка, с цел да си победител, ние просто седим с огромна кофа пуканки и селектираме лафчета. 
И си мечтаем за Олимпийска ривиера, вместо за олимпийски игри…
Ако и вие сте като нас, то ви предлагаме да се насладите на особено подбрания петъчен туитър на организация BulNews. 
Приятно четене!

Сега е моментът Кубрат да се самоопредели като жена и да стане международен първенец.

Ако нашият народен тим по футбол се дефинира като женски, имаме сериозен късмет да се класираме на някое европейско за жени…

Жена пита съседката си:
- Ядосана си, какво не е наред?
- Съпругът ми преди малко получи една година затвор.
- Еее, нищо де. Една година минава бързо, нали знаеш!
- Точно! Ако не беше този гнусен юрист, щяха да му дадат минимум пет!

За идната Олимпиада да се вкара нова дисциплина-състезание с тротинетки.
За там към този момент си имаме любимец.

Калорий – богът на плажния позор

Добрите мъже ги разграбват още като теленца,а не когато станат Говеда.

Преди беше лесно-кораба потъва,първо се избавят дамите.
Сега док'ът се посочи кой к'ъв пол е,сички шъ са издавим...

Лято е, когато всички храни в хладилника миришат на пъпеш, а пъпешът - на копър...

Жените са като Windows:
- До оргазма остават 4 минути..3 минути..2 минути..3 минути..2 минути...7 минути... 1 минута... 12 часа..

По в миналото ми се коства,че светът е полудял.В останалото време ми се коства,че не ми се коства!

Вземайте всичко от живота в този момент.Утре ще е по-скъпо!

Секретарка към на шефа си:
- Г-н шеф, защото ще ставате татко, имам удоволствието да ви поздравя първа!
- Благодаря, само че от кое място знаеш това? Жена ми ли ти сподели?
- Не, моят гинеколог!

Смехът е най положителното лекарство! Но не и при разстройство!

Винаги съм обичал и постоянно съм хранил бездомните животинки,но тия комари просто прекаляват!

Ново предписание в женския бокс:
Забраняват се удари в тестисите!

По-добре да те подозират в невярност, в сравнение с в импотентност.

- Мамо, нощес върших обич за първи път.
- О, добре. Все отново е малко рано… Хм...Как се споделя?
- Жан Пиер Мартен.
- Добре. Кажи ми. Как беше?
- Страхотно!...Особено с Пиер!

Вчера водих дамата на японски ресторант. Ядохме дюнери в маздата.

Неловък е моментът, в който другар ти споделя по какъв начин се споделя детето му и не ти излиза наяве, дали е момче, момиче или последният модел на Тойота

В Съединени американски щати,който доживее до изборите-той е президент!

-Как се запознахте с твоя?
-Ами,през1630г.ме изгори на клада,и аз му дадох обещание,че ще го намеря!

Закачането на завеси би трябвало да стане олимпийска дисциплинираност.

-И за какво всички ме зяпат по този начин?Да не би роклята ми да е доста къса?
-Не знам бе Гоше,не знам!

Ако жена ти е качила килограми,това е тъй като заслужаваш повече!

-Абе,в последно време младежта стана доста нагла!
-А преди по какъв начин беше?
-Преди нагли бяхме ние!

Вадя селфи стик, а баба ми вика: Хубаво мини и по кьошетата горе...

Отишъл 90годишен дядо при персоналния доктор.
Доктора му споделил:
- Трьбва да ни оставите за проучване кръв, урина, фекалии и сперма.
- Да взема напряко да ви оставя долните си гащи... то там има всичко

Вечерята дай на врага си - това го е измислил някой остроумен, гладен зложелател!

Нервен пасажер пита стюардесата:
- Самолетите постоянно ли катастрофират?
- Не, единствено по един път.

Ако България в миналото е хазаин на Олимпиада,огънят ще бъде разпален под котел за ракия.

- На какъв брой години е гаджето ти?
- На 42.
- Хахахахаха, че тя може да ми е майка, ве!
- Хахахаха, че тя ти е майка, ве!

Гледах Формула 1 и си мислех, че в случай че потеглят малко по-рано, няма да се постанова да карат като гневни...

В чата късно вечерта:
- Аз ли съм единствената, с която си пишеш?
- Да, другите си легнаха.

Тоя Райд срещу комари е цялостен отпадък, изпих две опаковки и още си ме хапят...

-Ти поради какво се влюби в мен?
-Заради очите!
-Харесват ти очите ми?
-Не, не. Зрението ми е зле!

Толкова е горещина, че и с непозната жена не може да се спи...

Осъзнах, че в случай че Олимпийските игри бяха в България откриващата гала щеше да е просто 3 часа рипане на хора и ръченици.Но пък по едно и също време с това някак нямам самообладание нестинарка да възпламени олимпийския огън, до момента в който мята въглен с крайник, като че ли е гюле.

Всяка цел е достижима, в случай че я сложиш покрай дивана!

Двама сътрудници се ожениха в един и същи ден. " Човешки запаси " откликнаха на момента с е-мейл до всички в офиса:
" Честито на младоженците Васко и Тихомир! "

Полезните храни имат един минус - след тях си още по гладен!

- Пешо, имаш ли някой прочут в полицията?
- Да, Ванката. Много мой човек.
- И какъв е там?
- Лежи в ареста.

Колко и е мъчно на женската богомолка. Ако желае да яде, би трябвало да прави секс.

Диригент сварва Първата цигулка да мастyрбира:
- Я лакътя малко по-високо и с китката по-гъвкаво!

Продавам домати, краставици и пипер.. до момента в който комшията е на море 

- Отче, с женa ми прaвим с*кс 20 пъти нa ден. Товa грях ли е?
- Дa, чадо! И лъжaтa, и хвалбата са грях!!!

Грую, отчитайки нулевия си речников ресурс, най-сетне направи съществено предложение на Пена:
- Е?!

Качих няколко кила,и май съм придобил лично гравитационно поле,щото привличам пържолите като магнит!

Италианският първенец по бокс Джанфранко Кардило разгласи, че от 15 дни се е почувствал жена и упорства да срещне на кръга Имане Хелиф.

Моряк на изявление за работа:
- След като ще работите на транспортен съд, умеете ли да плувате?
- Ха-ха-ха, а претендентите за аероплан, питате ли ги, дали могат да летят?!

Мъж без жена е като шия без воденичен камък.

Детството свършва тогава, когато майка ти спре да крие бонбоните, а татко ти стартира да крие ракията.

Предлагам идващите Олимпийски игри да се проведат в Перник…

- Ленче, какво правиш?
- Всичко-от свирки до авиация, само че никой към този момент не се интересува от авиация.

Между другари:
-Вчера, на празненството, пийнах и се пробвах се да смъква жена ти.
- Успя ли?
-Не!
- Значи, това не е била моята жена!

Мъж към жена си /която е на терасата/:
- Женааа! Хвърли 80 стотинки за кафе, но ги завий хубаво в 50 лв., да не се разпилеят!

Снууп носи факела; мощни дами пародират секрети вечери; плувци повръщат нечистотии; футболни мачове се играят със 16 минути продължение; мъже се боксират с жени; а един 51-годишен турчин без екипировка взе сребърен орден в стрелбата. Това сигурно е най-интересната Олимпиада, която не съм гледал.

Снощи с моя в леглото си представях, че съм с Брад Пит. Ми, какво да ви кажа- особено от Брад Пит чаках повече.

- Много те сакам!
- А жена ти?
- Она не те сака.

С мъжа ми сме се разбрали-един ден пазаря аз, един ден той. Затова един ден ядем, на другия пием.

Честният служител се познава по очите... По тъжните, гладни очи...

На идната Олимпиада, 
за присъединяване в женския бокс, ще се позволяват и невестулки, богомолки и мушкато.

-Ти да не си откачил, бе? Искаш да дремя с теб за един шоколад?
-Ама той е с лешници,ма!

Господ здраве да ви дава, пък то все ще се откри някоя да ви го вземе

Ако ние бяхме хазаин на Олимпиада, щеше да има дисциплини: мятане на салфетки, пушене на наргиле и рали с тротинетки. На церемонията по откриването, Иво Димчев и Азис (само по сутиени), щяха да създадат възстановка на Априлското въстание, измежду летящи балони с божествен газ. А Славка Калчева щеше да изпее " Бела роза ", качена върху пилоните на НДК, до момента в който в шадраваните се друса " ледено хоро "  

Интересен абсурд: 
Колкото повече концентрат поемам, толкоз по-трудно се съсредоточвам...

Опитах се да науча италиански, само че ръцете ми просто не можаха да се оправят.

Съпруг към жена си:
-Скъпа, отидох да купя билети за концерта на Андре Рийо.
Докато чаках си помислих, че несъмнено не би желала да отидеш там със остарялото си палто...
- О, несъмнено, че не!Много благо от твоя страна, че си се сетил за това! Ти си сладур!
- Да, по тази причина купих единствено един билет!

Към всички на 50 +:
Ако всякога ви боли на друго място, значи сте безусловно здрави!

Ако видите някой, който е до кръста в морето и гледа замечтано към хоризонта, това въобще не значи, че е романтик...

След огромно изследване на Кама Сутра се оказало, че най-предпочитаната поза съгласно дамите е " Хайде на следващия ден "!

Пешо минаваше през Гей парада, наведе се да си върже обувката и усети по какъв начин стана участник..

-Иване,кажи ми нещо,което не знам.
-Стефче,майка ти е по-тясна от теб,а е раждала.

Жената е като бебе: би трябвало непрекъснато да се наглежда да не лапне нещо, без да желае!

- Ти си първата жена, която стъпва тук, откогато се разведох! 
- А ти по кое време се разведе? 
- Вчера...

Блага дума стоманени крайници отваря!

- Златооо... Виж, не нося сутиен.
 - Слънцеее... Когато нямам пари, и аз не нося портфейл!

Дядо ми споделяше: " Лоша прокоба е, да се здрависаш с домакина на прага на дрешника... "

-Тате, какъв брой коства да се ожениш? 
-Не знам сине, още погасявам.

 
Източник: bulnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР