... ми казваше: "Лоша поличба е, да се здрависаш с домакина на прага на гардероба..." -Тате, колко струва да се ожениш? -Не знам сине, още изплащам.
... ми казваше: "Лоша поличба е, да се здрависаш с домакина на прага на гардероба..." -Тате, колко струва да се ожениш? -Не знам сине, още изплащам.