Суворово разби Хитрино с 5:0 в пряк спор за второто

...

Суворово писа петица на Хитрино по пътя към историята

Суворово разруши Хитрино с 5:0 в директен спор за второто място в Трета лига - Североизточна група. Така суворовци към този момент имат 5 точки пред своя противник и в случай че задържат второто място, ще запишат най-хубавото си класиране в историята.

В 28-ата минута Милен Стефанов в 28 минута откри резултата след разбъркване и компактен удар от границата на наказателното поле. В 55 минута Александър Чукански надбяга отбраната на гостите и повиши на 2:0.  Три минути след това Милен Стефанов беше прецизен от дузпа за 3:0.

В 65-ата минута беше отсъдена нова дузпа в интерес на „ Суворово “, която Милен Стефанов още веднъж осъществя и оформи своя хеттрик. Петото попадение във вратата на Хитрино падна в 73-тата минута, когато влезлият като запаса Любомир Михалев се разписа асистенция на Костадин Иванов.
Източник: petel.bg