Суботин е починал след сеанс срещу махмурлук с шамана Магуа

...
Суботин е починал след сеанс срещу махмурлук с шамана Магуа
Коментари Харесай

Бивш топ мениджър на „Лукойл“ почина след сеанс с шамани

Суботин е умрял след сеанс против махмурлук с шамана Магуа и брачната половинка му. Те приемали клиенти в частния си дом и предложили лекуване с отровни жаби, написа Telegram каналът Mash.

Култовият чиновник и брачната половинка му отдавна практикували знахарски услуги в частния си дом. По-специално те лекували разнообразни болести благодарение на екзотични животни. Предлагали, да вземем за пример, лекуване с отровна жаба. Правели прорез на кожата на пациента, капвали там отрова от жаба, след което индивидът започвал да повръща и... настъпвало облекчение.

Не минавало и без свръхестествен съставен елемент - в къщата се призовавали духове, принасяли се животни в жертва, вземала се кръв. Суботин познавал семейство Магуа отдавна и употребявал услугите им постоянно. Този път той пристигнал да търси за помощ против махмурлук, написа starhit.ru.

Но в разгара на сеанса предприемачът се почувствал зле и се хванал за сърцето. Магуа и брачната половинка му решили да не викат кола за спешна помощ, а се пробвали да излекуват Суботин с корвалол, след което го оставили да спи в мазето. Там Суботин умрял. Шаманите споделили на пристигналата полиция, че просто са били другари с умрелия.

Александър Суботин е брат на Валери Суботин, някогашен вицепрезидент по петролни доставки и продажби на „ Лукойл “. Той работел в централния офис и бил възприеман като един от наследниците на президента Вагит Алекперов.

Това не е първата странна гибел на топ мениджъри от Русия. През последните седмици случаите много зачестиха. В средата на април бе е открит мъртъв някогашният топ управител на „ Новатек “ Сергей Протосеня във вила в Лорет де Мар, Испания. Заедно с него бяха открити и телата на брачната половинка му Наталия и 18-годишната им щерка с прободни рани. Малко преди този момент в дома им в Москва бяха открити мъртви някогашният вицепрезидент на „ Газпромбанк “ Владислав Аваев, щерка му и брачната половинка му. В края на януари тази година бе открит мъртъв 60-годишният началник на транспортната работа на „ Газпром Инвест “ Леонид Шулман. Тялото на шефа лежало в банята на къщата му в село Ленинское, в Ленинградска област. Около месец по-късно в същото село Ленинское бе намерено тялото на Александър Тюляков, заместник-генерален шеф на центъра на „ Газпром “ за корпоративна сигурност.
Източник: frognews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР