Строги, но справедливи! Тричленен състав на Софийския апелативен съд, след

...
Строги, но справедливи! Тричленен състав на Софийския апелативен съд, след
Коментари Харесай

Без милост! Убиецът на жена и бебето им ще лежи завинаги в ...

Строги, само че обективни! Тричленен състав на Софийския апелативен съд, след преценка и разбор на доказателствата, постанови пожизнен затвор за Викторио Александров, упрекнат за убийството на приятелката си Дарина и едногодишната им дъщеричка Никол, оповестиха от пресцентъра на съда.

Решението не е дефинитивно и предстои на обжалване и митинг пред Върховния касационен съд.
На 20 януари градският съд постанови 20 години затвор за Александров, макар че прокуратурата и околните на умрелите упорстваха за пожизнен затвор без подмяна. Сега апелативният съд промени тази присъда.

Случаят е от 29 октомври 2018 година, когато млада жена беше открита убита, а бебето й липсваше. Часове по-късно полицията намери мъжа, с който тя е живеела и откри наоколо простреляно детето им.

В хода на делото, откакто в началото отхвърляше да сътрудничи, Александров се призна за отговорен по всички обвинявания и съобщи, че съжалява за случилото се.

Свързани вести Виторио споделил на лекарите: Прострелях детето два пъти Жестокият палач Виторио през днешния ден се изправя пред съда
Източник: marica.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР