Стопкадър Нова ТвАтанас Зафиров от БСП определи оставката на лидера

...
Стопкадър Нова ТвАтанас Зафиров от БСП определи оставката на лидера
Коментари Харесай

Зафиров: БСП няма да се разпадне на парчета

Стопкадър Нова Тв

Атанас Зафиров от Българска социалистическа партия дефинира оставката на водача на партия Корнелия Нинова като действителен акт, който се дължи на пагубните резултати на партията на изборите.

Той обаче изрази увереност, че Нинова е обмислила добре своето решение и не се съмнява, че то е откровено.

Относно въпросите на водещите на „ Здравей, България “ дали Нинова ще се кандидатира още веднъж за ръководител на социалистите на конгреса през есента, Зафиров им предложи да се извърнат към нея.

Зам.-председателят на Българска социалистическа партия разяснява и опцията Крум Зарков или Сергей Станишев да бъде идващия водач на Българска социалистическа партия.

Аз тези хора не съм ги виждал в последните акции. Кой по какъв начин ще се връща, си е негово персонално решение. Следващото управление на партията обаче би трябвало да подаде ръка на всички, които са афектирани, подценени или наранени и под някаква форма са изгубили контакт с партията, съобщи по Нова Тв Зафиров.

Той изрази също подозрение дали оставката на Нинова е заради действителна причина или поради упоритостите на някои хора да оглавят Българска социалистическа партия.

Има кръгове от хора с упоритости да овладеят Българска социалистическа партия, само че Българска социалистическа партия няма да бъде лесна плячка и това няма да се случи. Българска социалистическа партия няма да се разпадне на части и ще върви консолидирано напред. Няма да допуснем Българска социалистическа партия да бъде разпадната и овладяна, подсигурява Зафиров.

Последният призна още, че България би трябвало да има постоянно държавно управление и по тази причина Българска социалистическа партия е подготвена да поддържа експертен кабинет.
Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР