Стопкадър Диема СпортТреньорът на соколите разкри причината за поражението им.Наставникът

...

Росен Кирилов: Спартак трябва да бъде агресивен

Стопкадър Диема Спорт

Треньорът на " соколите " разкри повода за провалянето им.

Наставникът на Спартак Варна – Росен Кирилов, бе очевидно отчаян от провалянето и представянето на своя отбор при визитата на Марек в мач от Втора лига.

„ Соколите ” отстъпиха с 1:2 на „ Бончук ”, а съгласно експерта неналичието на експанзия в състава на гостите, е оказала въздействие на крайния резултат.

„ През първото полувреме Марек беше по-агресивният тим. Направихме нелепа неточност и допуснахме гол. Самочувствието им се подвигна. Хората се бориха, приветствам тима на Марек. През второто полувреме мисля, че играхме по-добре, успяхме да върнем един гол, само че беше късно.

Не мисля, че имаше напрежение в състава ни. Имахме превъзходен късмет да продължим с сполучливите мачове, само че за жалост не успяхме.

Оттук  нататък ни предстоят 10 мача, всички те ще  бъдат доста тежки. Трябва да бъдем нападателни. Ако не сме нападателни, няма по какъв начин да покажем достолепията, които имаме като тим ”, разяснява Кирилов преди Диема Спорт след мача, представен и от gong.bg.
Източник: petel.bg