Стопкадър бТВЛюбимо лице на бТВ се завърна в ефира. Това

...
Стопкадър бТВЛюбимо лице на бТВ се завърна в ефира. Това
Коментари Харесай

Завърна се в бТВ

Стопкадър бТВ

Любимо лице на бТВ се завърна в ефира. Това е актрисата и някогашна водеща на „ Любовни войни “ Лина Златева, която през днешния ден бе на посетители в „ Преди обед “. Пред Петър Дочев и Яна Донева тя разкри, че към този момент се е приспособила към живота в Норвегия, където живее с мъжа си и трите им деца.

Бях пресирана от нещата, които ме заобикаляха у нас. Например трафика, мръсния въздух, неприятните погледи. Аз не съм серпантина да работя от дребна, работех на доста места, по планове, сериали, и когато пристигна Ковид, и за първи път стопирах, видях и чух птички, видях природа, призна Лина.

Ние бяхме се евакуирали горе в Триград, в Родопите, и си споделих: Добре де, аз за какво да не опитам този живот, и Норвегия беше една доста добра опция, защото мъжът ми към този момент имаш някакви контакти там, и сестра ми се беше изнесла там да живее. Решихме да опитаме, откакто родих третата си щерка, хареса ни, помирисахме този въздух и си казахме: Окей, ще останем и ще опитаме. Това е, един живот живеем, добави дамата. 

В Норвегия най-трудното привикнах със светлото, не с тъмното. Мислех, че тъмното ще ми е депресиращо, ще ми е проблем, само че то минава, защото е малко, за един месец. А светлото, чакаш да си легнеш, пиеш чаша вино, става 1 след среднощ, и не може да си легнеш. Заспиваш два часа, ставаш в 3 и отново е ярко, само че този интервал е по-дълъг през лятото. Свиква се обаче, въпреки всичко на всички места има щори и дремя с маска, добави Лина.

Източник: petel.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА

ОЩЕ ПО ТЕМАТА

КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР