Старши треньорът на ЦСКА - Нестор Ел Маестро бе доволен

...

Нестор Ел Маестро: Тази победа е много специална

Старши треньорът на ЦСКА - Нестор Ел Маестро бе удовлетворен след успеха на ЦСКА над ЦСКА 1948 с 2:1.

" Във футбола би трябвало да си подготвен за всичко. Очаквах тежък дуел, само че се надявах да спечелим по-лесно. Все отново съм на мнение, че победихме справедливо.

Такъв триумф, с гол в последната минута е доста специфичен. За клуба това е значим мач и чувството е напълно друго.

Изиграхме необичайно първо полувреме. Направихме няколко предни неточности в една и съща обстановка и инкасирахме гол. Това е неприемливо на това равнище. От друга страна създадохме две обстановки, в които трябваше да вкараме, само че не го направихме.

Аз съм положително надъхан, имаме личен жанр и еднаквост. Стараем да се подобряваме за всеки идващ мач. "

Наставникът разяснява и травмата на Тобиас Хайнц.

" Той има болки в областа на глезена, само че за в този момент нямаме повече информация. "