Старши треньорът на Черно море Тича Дарин Великов бе разочарован

...

Бесният Великов: Да ти вкарат 36 точки за една четвърт е самоубийство

Старши треньорът на Черно море Тича Дарин Великов бе отчаян след загубата от Балкан.

Той показа, че съществена причина за провалянето е слабата първа част на неговия отбор, която по думите му е била равносилна на самоубийство. Ето какво сподели още наставникът след мача:

„ Първата част приключи при резултат 36:15. Не е допустимо да спечелим след такова начало на мача, изключително в Ботевград и в залата на Балкан, който преди седмица победи Лукойл. Върнахме се ненапълно сред втората и третата част, намалихме до 12-13 точки, само че не успяхме да слезем под сериозните 10 и да се върнем напълно в мача.

Пак дублирам – при започване на мача направихме доста неточности. Отбелязаха ни 36 точки за 10 минути, това е еднакво на самоубийство. В първата част сами вкарахме мача в този процес "

Всяка минута очаквай сензационна вест в PETEL.BG!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] 24 часа в денонощието!

Публикувай непосредствено самичък без цензура във "Фейсбук " групата ТИ, РЕПОРТЕРЪТ! Снимай и пускай всичко забавно!

Източник: petel.bg