Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Желко Копич коментира загубата от

...

Копич: Не мога да приема тази загуба

Старши треньорът на Ботев (Пловдив) Желко Копич разяснява загубата от ЦСКА с 0:1.
 Саша Илич: Остават ни още три стъпки, това бе първата

" Винаги желая да играем по-добре "

" През по-голямата част от времето съм удовлетворен от това, което сподели моя отбор. Първото полувреме бяхме в действителност доста положителни и имахме опция да поведем. През второто полувреме дузпата си беше наша неточност. Не мога да приема тази загуба, тъй като играхме добре.

Имахме положения само че не успяхме да ги осъществяваме. Показахме добра централизация. Те имаха едно състояние и съумяха да го осъществят. Бароан не беше упражнявал доста време с нас, тъй като имаше травма. На нас ни трябваха хора, които да играят с оптималната динамичност. Идеята беше да търсим празните пространства и да ги превземаме с експедитивност. Мисля, че демонстрираме със всеки мач ще се представяме все по-добре и по-добре ", съобщи Копич.