Старши треньорът на Байерн Томас Тухел остана силно разочарован от

...

Тухел: Не знам защо загубихме, нямахме нито един удар към вратата

Старши треньорът на Байерн Томас Тухел остана мощно отчаян от представянето на своя тим и загубата с 0:1 от Лацио от осминафиналите на Шампионската лига.

" Разочаровани сме и ядосани от провалянето. Не мога да кажа, че Лацио завоюва мача. По-скоро ние го загубихме. Не знам за какво загубихме убеденост през второто полувреме, само че се случи. Не мога да го обясня. На полувремето дадохме инструкции на тима да играе със същия интензитет и да продължи още по-смело напред, само че с началото на второто полувреме като че ли загубихме лицето си.
 Лацио мечтае! Чиро Имобиле съкруши Байерн

Изненадата е реалност

Има неща, върху които би трябвало да работим. През първото полувреме създадохме няколко положителни положения и един огромен късмет с Джамал Мусиала, само че в последна сметка нямахме нито един удар към вратата. Ясно е, че с такава статистика е невероятно да спечелиш мача. Но имаме реванш. В композиция с резултата вероятностите ни не наподобяват положителни, само че ще продължим да работим интензивно ", сподели Тухел след мача.

" Не се тормозя за поста си ", добави експертът.