Станислав Тодоров ще свири Славия - Левски, ЦСКА-София - Берое поворен на Драганов
Станаха ясни съдийските дежурства за 9-ия кръг на efbet Лига. Дербито сред Славия и Левски е поверен на Станислав Тодоров. ЦСКА-София - Берое ще бъде управителен от Драгомир Драганов.
Съдийските дежурства за 9.ия кръг на Първа лига:
ПФК Лудогорец 1945 - ФК Царско село 2015
Горско стопанство: Георги Николов Николов АС1: Станимир Илков Илков АС2: Даниел Милков Ников
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Мартин Живков Богдев
17, Окт 2020 година Събота 20:15 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Берое
Горско стопанство: Драгомир Димитров Драганов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ: Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН: Георги Владимиров Игнатов
18, Окт 2020 година Неделя 15:15 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК ЦСКА 1948
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Румен Емилов Иванов
4-ТИ: Ивайло Красимиров Ненков
СН: Евгени Георгиев Георгиев
18, Окт 2020 година Неделя 17:45 ч.
ПФК Черно море - ПФК Монтана 1921
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров
СН: Стоян Христов Денев
18, Окт 2020 година Неделя 20:15 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Левски
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Диян Христов Вълков АС2: Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Иван Захариев Вълчев
19, Окт 2020 година Понеделник 20:15 ч.
ПФК Ботев - ФК Етър
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Петър Николов Джугански АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Кирил Манолов Лозанов
20, Окт 2020 година Вторник 17:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ФК Арда
Горско стопанство: Никола Антонов Попов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Георги Любомиров Минев
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Йордан Костадинов Иванов
Съдийските дежурства за 9.ия кръг на Първа лига:
ПФК Лудогорец 1945 - ФК Царско село 2015
Горско стопанство: Георги Николов Николов АС1: Станимир Илков Илков АС2: Даниел Милков Ников
4-ТИ: Георги Юлиянов Иванов
СН: Мартин Живков Богдев
17, Окт 2020 година Събота 20:15 ч.
ПФК ЦСКА-София - ПФК Берое
Горско стопанство: Драгомир Димитров Драганов АС1: Мартин Емилов Венев АС2: Христо Пламенов Хаджийски
4-ТИ: Васимир Маруан Ел-Хатиб
СН: Георги Владимиров Игнатов
18, Окт 2020 година Неделя 15:15 ч.
ПОФК Ботев Враца - ФК ЦСКА 1948
Горско стопанство: Валентин Станчев Железов АС1: Георги Пламенов Тодоров АС2: Румен Емилов Иванов
4-ТИ: Ивайло Красимиров Ненков
СН: Евгени Георгиев Георгиев
18, Окт 2020 година Неделя 17:45 ч.
ПФК Черно море - ПФК Монтана 1921
Горско стопанство: Ивайло Иванов Стоянов АС1: Мирослав Максимов Иванов АС2: Димитър Божидаров Стоилов
4-ТИ: Димитър Димитров Димитров
СН: Стоян Христов Денев
18, Окт 2020 година Неделя 20:15 ч.
ПФК Славия 1913 - ПФК Левски
Горско стопанство: Станислав Георгиев Тодоров АС1: Диян Христов Вълков АС2: Милен Дончев Арабаджиев
4-ТИ: Петър Кирилов Костадинов
СН: Иван Захариев Вълчев
19, Окт 2020 година Понеделник 20:15 ч.
ПФК Ботев - ФК Етър
Горско стопанство: Николай Йорданов Колев АС1: Петър Николов Джугански АС2: Петър Велизаров Митрев
4-ТИ: Радослав Петров Гидженов
СН: Кирил Манолов Лозанов
20, Окт 2020 година Вторник 17:30 ч.
ПФК Локомотив 1926 - ФК Арда
Горско стопанство: Никола Антонов Попов АС1: Иво Николаев Колев АС2: Георги Любомиров Минев
4-ТИ: Станимир Лозанов Тренчев
СН: Йордан Костадинов Иванов
Източник: sportal.bg
КОМЕНТАРИ