Спортно-техническият директор на Спартак Мартин Зафиров изрази разочарование от съдийството

...

Мартин Зафиров: Ние ще влезем във Втора лига, но няма да допусна съдиите да се подиграват с името „Спартак”

Спортно-техническият шеф на „ Спартак ” Мартин Зафиров изрази отчаяние от съдийството на силистренеца Димитър Желязков на днешния им мач в Суворово, който приключи 1:1.

Ето какво сподели за „ Петел ” Мартин Зафиров, който изгледа дуела дружно с Радостин Станев:

„ Реферът ни почна още от началото, като до 15-ата минута ни подвигна 3 жълти картона. Техни футболиси също бяха за картони, само че им ги спести и им направи единствено предизвестия. През цялото време даваше всичко противоречиво за противника.

Особено грозно бе управлението на съдията в последните 15 минути. Тогава свиреше всяко допиране или побутване за тях, даваше им фаулове и по този метод не ни позволяваше да изнесем топката и да играем футбол. Техният гол е чист, само че отсъжданията преди него на рефера не бяха „ чисти ”.

Ние ще влезем във Втора лига, само че няма да позволи съдиите да се подиграват с името „ Спартак ”. ”

Източник: petel.bg