СподелиНационалният борд по туризъм (НБТ) провежда дискусия на тема Българският

...
СподелиНационалният борд по туризъм (НБТ) провежда дискусия на тема Българският
Коментари Харесай

Дискусия за ползите за туризма от присъединяването на България към еврозоната организира НБТ в София днес

Сподели
Националният ръб по туризъм (НБТ) организира полемика на тематика „ Българският туризъм и присъединението на България към еврозоната “ през днешния ден от 10:00 ч. в NV Tower, София, съгласно информация от Борда. Събитието протича под патронажа на министъра на туризма Мирослав Боршош и е проведено с партньорството на Министерството.

Основната цел е да се прегледат следствията от идните промени в работата на туристическия бранш, както и вероятните преимущества от участието на България в еврозоната и внедряване на еврото като съществена валута. Това се счита за фактор, който може да увеличи конкурентоспособността на българския туризъм.

На диспута ще участват разнообразни представители от изпълнителната, законодателната и локалната администрация, туристическия и бизнес бранш, академичната общественост и медийната среда.

Сред доказаните участници са: министърът на туризма Мирослав Боршош, министърът на финансите Теменужка Петкова, шефът на Българската национална банка Димитър Радев, ръководителят на Икономическия и обществен съвет Зорница Русинова и ръководителят на Управителния съвет на Асоциацията на банките в България Петя Димитрова.

В полемиката ще вземат присъединяване и: Мария Филипова – ръководител на Комисията за отбрана на потребителите, Методи Методиев – заместник-министър на финансите, Станислав Попдончев – заместник-председател на Българска стопанска камара, Желяз Енев – шеф „ Икономическа политика “ в Министерство на стопанската система и промишлеността, Иван Грошев – ръководител на Управителния съвет на Асоциацията на инкаминг организациите, Георги Николов – ръководител на Българската туристическа камара, Петър Стоянов – ръководител на Управителния съвет на Асоциацията на българските туроператори и туристически сътрудници, Павлина Иванова – ръководител на Обединение бъдеще за туризма, Ричард Алибегов – ръководител на Управителния съвет на Българската асоциация на заведенията, Елена Иванова – ръководител на Съюза на притежателите Слънчев бряг, Йоан Младенов – заместник-председател на Българското конгресно бюро.

Източник БТАЗа още забавни вести, изявленията, разбори и мнения харесайте!
Източник: debati.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР