Спартак(Варна) загуби от Спортист(Своге) мача от втория кръг на Втора

...

Спартак Вн допусна загуба в Своге

Спартак(Варна) загуби от Спортист(Своге) мача от втория кръг на Втора лига. " Соколите " отстъпиха с 0:2 при гостуването си на стадиона в Своге, оповестява формалният уебсайт на варненския клуб. След нулево първо полувреме, в което спартаковци направиха няколко положителни ататки, 2 минути след началото на втората част домакините получиха право да изпълнят дузпа. Капитанът Владимир Семерджиев откри. В 66-а мин Иван Аврамов вкара втори гол за Спортист. До края на срещата благоприятни условия за гол за Спартак имаха Ивей Ромееш, Виктор Митев и Дани Начев. В слeдващия кръг Спартак посреща Янтра (Габрово).