Спартак направи 1:1 в контролна среща с Лудогорец II в

...

Спартак направи 1:1 с Лудогорец II в Разград

Спартак направи 1:1 в контролна среща с Лудогорец II в Разград. Треньорът Диян Божилов употребява 21 футболисти в спаринга.

Варненци откриха резултата с гол на Румен Николов в 14-ата мин. Той бе изведен на добра позиция в дясно на офанзивата и съумя да матира вратаря на противника. След това гостите стигнаха до нови две положения, при едното от които нацелиха гредата. В 74-ата мин. домакините от Лудогорец изравниха.

Божилов смени 10 от титулярите си на полувремето, като на терена остана единствено Валентин Веселинов, който в 65-ата мин. бе сменен от Мартин Костов, излязъл преди този момент на почивката.

Следващата контрола на спартаклии е на 29 юни (събота) от 18 ч. с Черноморец (Балчик) в Албена.

Съставът: Иван Атанасов, Александър Йовчев, Георги Радев, Боян Илиев, Николай Томов, Яни Николов, Васко Боев, Мартин Костов, Валентин Веселинов, Николай Пантев, Румен Николов (Калин Дянков, Благовест Гачев, Иван Пенев, Кристиян Арсовски, Стефан Иванов, Милен Николов, Николай Петров, Мирослав Георгиев, Георги Колев, Ивайло Русев)
Източник: petel.bg