Спартак 1918 загуби с 1:2 при гостуването си на Ботев

...

Спартак 1918 падна с 1:2 в Нови пазар

Спартак 1918 загуби с 1:2 при гостуването си на Ботев (Нови пазар) в мач от 15-ия кръг на Трета лига - Североизточна група.

Домакините поведоха още в петата минута на мача, а малко по-късно Ерхан Чете удари греда за варненци. Ивайло Русев също имаше късмет да изравни, излизайки самичък против вратаря, само че стреля в навън. Секунди по-късно и домакините удариха греда, а в 32-ата минута Ботев удвои резултата. Спартаковци стигнаха до почетно попадение в 45-ата минута, когато Ерхан Чете излезе самичък против вратаря, излъга го и се разписа. През второто полувреме на терена се появи 16-годишният пазач на Спартак 1918 Георги Стоянов, който сподели положителни умения, спасявайки две чисти обстановки за гол пред своята врата. Варненци също проведоха няколко забавни офанзиви, само че нямаха шанс да стигнат то тъждество.

В идващия кръг възпитаниците на Златин Михайлов посрещат Светкавица (Търговище). Мачът е на 26 ноември (неделя).

Съставът на Спартак 1918: Калин Дянков (46 Георги Стоянов), Веселин Костадинов, Вилиян Денчев, Никола Христов, Виктор Димитров, Андрей Николаев, Кирил Кръстев (65 Явор Каравелски), Димитър Кулов, Ивайло Русев, Микаел Асад, Ерхан Чете

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!

Източник: petel.bg