Сокол (Марково) загуби злощастно домакинството си на Несебър в мач

...

Сокол изпусна да вземе поне точка от Несебър

Сокол (Марково) загуби злополучно семейството си на Несебър в мач от следващия кръг в ЮИ Трета лига.

След проспано първо полувреме, в което гостите поведоха с 1:0, през второто тимът на Сокол излезе изцяло видоизменен и още в 47-ата минута Рахов възвърне равенството с глава след ъглов удар. Последваха няколко положителни офанзиви за домакините, при една от които Алекс Георгиев бе съборен в наказателното поле и съдията уточни бялата точка. Зад топката застана голмайсторът Рахов, само че вратарят на гостите избави. Последваха няколко положителни офанзиви, само че без резултат. И когато мачът клонеше към еднакъв, неточност в защитата на „ соколите “ разреши на гостите да отбележат втори гол, с който да завоюват трите точки. И двете попадения за Несебер бяха дело на Трайо Грозев.

Сокол е 6-ти с 19 точки, а в идващия кръг гостува на Саяна в Хасково.