Софийският апелативен съд остави окончателно в ареста Петър Тодоров. Той

...
Софийският апелативен съд остави окончателно в ареста Петър Тодоров. Той
Коментари Харесай

Петър Тодоров остава в ареста окончателно

Софийският апелативен съд остави дефинитивно в ареста Петър Тодоров. Той е упрекнат за тежката злополука в София, при която на пешеходна пътека почина 15-годишно момче. Инцидентът стана на централната улица „ Гурко “.

Защитата Тодоров изиска по-лека мярка за неотклонение. От прокуратурата настояват, че наложеното задържане от Софийския градски съд е вярно.

Според следствието Тодоров е имал задоволително време и видимост да реагира. Така е можело да не се стигне до произшествието.

До момента е открито, че Петър Тодоров е карал след приложимост на алкохол, резултатът от тестът е 2,1 промила.

Той декларирал, че е изпил шест бири, преди да се качи да кара, минути преди случая. Според експертиза той е карал с близо 60 км/ч над ограничаването.

Пред съда за следващ път Тодоров сподели, че съжалява.

Източник: safenews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР