София, 28.06.2023 г. - Най-голямата търговска верига у нас Kaufland

...
София, 28.06.2023 г. - Най-голямата търговска верига у нас Kaufland
Коментари Харесай

Kaufland Card награди 11 късметлии с автомобил Audi Q5 и 10 електрически скутера

София, 28.06.2023 година - Най-голямата комерсиална верига у нас Kaufland България означи първия рожден ден на програмата си за лоялни клиенти - Kaufland Card, с доста изненади и с осъществяване на игра с награди. Всички регистрирани консуматори на Kaufland Card имаха късмет да завоюват Audi Q5 Sportback и 10 електрически скутера PIAGGIO 1+ Е5. Късметлиите, които получиха премиите, бяха изтеглени на инцидентен принцип от самостоятелен екип на Kaufland в Германия.

Ключовете за чисто новата кола бяха връчени на Милка Дойчинова-Кацарова от гр. София от Ялчин Джем, основен търговски шеф и член на Управителния съвет на Kaufland България.

„ Kaufland Card е основана, с цел да е покрай клиентите - да им предлага забавни и лични оферти. Нашите изследвания демонстрират, че лоялната ни стратегия набира голяма известност измежду клиентите ни и посредством тази игра, както и посредством множеството специфични оферти, които имахме през този месец, ние искахме да изкажем нашето „ Благодаря! " за тяхното доверие! ". Това означи Джем по време на предаването на автомобила на новия му притежател.

Kaufland Card е програмата за преданост, която ритейлърът дава на своите клиенти към този момент една година. Тя е налична в два разновидността - физическа Kaufland Card, която може да бъде издадена във всеки хипермаркет на веригата, и цифрова Kaufland Card, която е налична след регистрация в мобилното приложение на Kaufland.
С всяко извършване на покупки притежателите на Kaufland Card натрупат точки и задействат извънредни и персонализирани купони с още по-атрактивни предложения.

Използването на Kaufland Card при всяко извършване на покупки дава на клиентите разнородни преимущества: седмични предложения, точки за преданост, лични купони и игри с награди, както и отстъпки за услуги и артикули отвън хипермаркетите на веригата.

За Kaufland България: Kaufland България е водач в бранша на търговията с годишен оборот от близо 1,9 милиарда лева и един от най-големите работодатели в страната с екип от близо 6 600 чиновници. През 2023 година компанията разполага с 63 хипермаркета в 35 града. От старта си през 2006 година в България до през днешния ден Kaufland се стреми да подтиква националната и районна стопанска система и инфраструктурата по места с вложения от над 1,9 милиарда лева Компанията непрестанно развива своята политика за стабилно развиване и под мотото „ Действията носят смяната " се ангажира с разнообразни обществени и екологични действия - от потреблението на енергийно ефикасни технологии и проектирането на нови здания с мисъл за природата, през поддръжката на уязвими групи до намаляването на пластмасата.

Източник: cross.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР