НЮ ЙОРК (АП) — Трябва да обичам кучетата. Наистина, наистина

...
НЮ ЙОРК (АП) — Трябва да обичам кучетата. Наистина, наистина
Коментари Харесай

Двойките в Уестминстър показват, че са свързани с кучетата и помежду си

НЮ ЙОРК (АП) — Трябва да обичам кучетата. Наистина, в действителност обичам кучета.

Кучешкото ревю на Westminster Kennel Club акцентира връзката сред хората и кучетата. Но достигането до първокласното кучешко събитие в Съединените щати също може да бъде обвързвано с различен тип обич.

„ За мен би било доста мъчно да направя това без някой, който е толкоз правилен на това, колкото и аз “, сподели двукратният притежател на Уестминстър, лидер Бил Макфадън, който е половината от мощната двойка. Неговата брачна половинка, Тафе Макфадън, се оправи с спечелилия на второ място през 2019 година и тя и Боно, хаванецът, са измежду предишните финалисти, които би трябвало да се появят в понеделник вечерта в специфична респект към 150-ото годишно шоу на Уестминстър.

Да, Макфадън – които се срещнаха на кучешка галерия в края на 70-те и се ожениха през 1985 година – са се сблъсквали и от време на време са се побеждавали на разнообразни демонстрира. И не, няма обиди.

„ Мисля, че едни от най-хубавите ми мемоари са да виждам по какъв начин Taffe печели...

Прочетете целия текст »

Източник: worldnews.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР