Снощи Реал (Мадрид) получи много спорна дузпа в последните секунди

...

Лукас Васкес: Защитникът на Ювентус притича и ме прегази отзад

Снощи Реал (Мадрид) получи доста противоречива дузпа в последните секунди на мача с Ювентус. Кристиано Роналдо вкара от бялата точка и испанският гранд продължи на полуфиналите в Шампионска лига с общ резултат от двата мача 4:3. Дузпата беше отсъдена за нарушаване против Лукас Васкес. Естествено, той отбрани съдията Мйкъл Оливър.

" Дали имаше дузпа? Да! Кристиано смъкна топката към мен и таман щях да отпправя удар, когато бранител на противника притича и ме прегази откъм гърба. Няма подозрение, че това е дузпа.

Протестите на Юве? Това е изцяло обикновено. Все отново се случи в последната минута.

Този мач би трябвало да ни бъде за урок. Когато се отпуснем, биваме осъдени. Шампионската лига не прости на никого. Трябваше да страдаме до последната минута, само че стигнахме до гол, който ни класира на полуфинал ", сподели Васкес.

Испански арбитър безапелационен: Дузпа няма

" Влизането на Бенатиа против Лукас Васкес не е задоволително "