Кадетките на СКТМ „Комфорт“ втори в отборното на „Млад Олимпиец“
Снимка: Фейсбук/Стоян Поппетров
След триумфите на кадетите на СКТМ „ Комфорт “, пристигна ред и на девойките на клуба, които демонстрираха невероятна игра и всички се класираха за финалния стадий на Националния шампионат по тенис на маса „ Млад Олимпиец “ в конкуренцията на 30 състезателки.
В конкуренцията в Горна Оряховица бронзов орден завоюва Емануела Дончева, която реализира 6 победи и записа единствено една загуба.
На пето място се класира Бояна Бъчварова, която приключи със същия баланс. Двете изгубиха само от победителката в шампионата Анита Петкова от “Дунав ” (Русе).
Впечатляващо се показаха най-малките състезателки в тима - 9-годишните Полина Енчева и Белослава Балканска, които се подредиха измежду първите 8 на шампионата в своето първо присъединяване до 15 години.
Анна Гудеманова приключи на 11-о място, като позволи трагична загуба от Лила Лъвчиева с 2:3 гейма и не съумя да се класира за четвъртфиналите.
В отборното класиране кадетите на СКТМ „ Комфорт “ приключиха преди всичко, а кадетките на клуба са втори.
Крайно класиране при кадетките:
1. Анита Петкова - Дунав Русе
2. Стела Атанасова - Роса 1 Попово
3. Емануела Дончева - “Комфорт ”Варна
4. Дзиаин Ванг - Дунав Русе
5. Бояна Бъчварова - “Комфорт ”Варна
6. Лила Лъвчиева - Дунав Русе
7. Полина Енчева - “Комфорт ”Варна
8. Белослава Балканска - “Комфорт ”Варна
9. Веда Ниязиева - Роса 1 Попово
10. Ресена Памятних - Варна 2015
11. Анна Гудеманова - “Комфорт ”Варна
12. Радина Цветанова - НОВЕ Свощив
13. Паула Вълчанова - Търговище
14. Ралица Вампорова - Търговище
15. Юлия Димитрова - Две Могили
16. Мелиса Неджатиева - Дунав Русе
След триумфите на кадетите на СКТМ „ Комфорт “, пристигна ред и на девойките на клуба, които демонстрираха невероятна игра и всички се класираха за финалния стадий на Националния шампионат по тенис на маса „ Млад Олимпиец “ в конкуренцията на 30 състезателки.
В конкуренцията в Горна Оряховица бронзов орден завоюва Емануела Дончева, която реализира 6 победи и записа единствено една загуба.
На пето място се класира Бояна Бъчварова, която приключи със същия баланс. Двете изгубиха само от победителката в шампионата Анита Петкова от “Дунав ” (Русе).
Впечатляващо се показаха най-малките състезателки в тима - 9-годишните Полина Енчева и Белослава Балканска, които се подредиха измежду първите 8 на шампионата в своето първо присъединяване до 15 години.
Анна Гудеманова приключи на 11-о място, като позволи трагична загуба от Лила Лъвчиева с 2:3 гейма и не съумя да се класира за четвъртфиналите.
В отборното класиране кадетите на СКТМ „ Комфорт “ приключиха преди всичко, а кадетките на клуба са втори.
Крайно класиране при кадетките:
1. Анита Петкова - Дунав Русе
2. Стела Атанасова - Роса 1 Попово
3. Емануела Дончева - “Комфорт ”Варна
4. Дзиаин Ванг - Дунав Русе
5. Бояна Бъчварова - “Комфорт ”Варна
6. Лила Лъвчиева - Дунав Русе
7. Полина Енчева - “Комфорт ”Варна
8. Белослава Балканска - “Комфорт ”Варна
9. Веда Ниязиева - Роса 1 Попово
10. Ресена Памятних - Варна 2015
11. Анна Гудеманова - “Комфорт ”Варна
12. Радина Цветанова - НОВЕ Свощив
13. Паула Вълчанова - Търговище
14. Ралица Вампорова - Търговище
15. Юлия Димитрова - Две Могили
16. Мелиса Неджатиева - Дунав Русе
Източник: petel.bg
КОМЕНТАРИ