Снимка chernomorepfc.bgМъжки мач изиграха футболни таланти от Варна и Пловдив

...

Таланти на Черно море и Ботев направиха равен под Аспарухов мост

Снимка chernomorepfc.bg

Мъжки мач изиграха футболни гении от Варна и Пловдив под Аспарухов мост. Отборът на Черно море изигра един от най-силните си мачове през сезона в Елитната група до 15 години. “Моряците ” на Тодор Каменов приключиха 1:1 с отбора на Ботев Пловдив на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост в среща от 19-ия кръг на шампионата.

С оглед показаното на терена варненци могат да съжаляват, че не завоюваха срещата. Отборът на Морето заставам добре през целия дуел и вместо да водят със солидна преднина още преди почивката домакините позволи гол в 60-ата минута след добра контраофанзива на своя противник. В 69-ата Кристиян Евдокиев съумя да изравни, а още веднъж той удари греда на два пъти. Удар на Александър Киров през втората част също срещна гредата.

“Като цяло стояхме добре и изиграхме мощен мач, само че не си вкарахме ситуациите, а по-късно можехме и да загубим. Пропиляхме 7-8 положителни обстановки, от които трябваше да вкараме най-малко три ”, разяснява треньорът на Черно море Тодор Каменов.

В идващия кръг Черно море гостува на Берое. Срещата в Стара Загора е на 9 април от 14 часа, написа chernomorepfc.bg.

Съставът на Черно море:  Валентин Димитров, Димитър Павлу, Пламен Аршев, Георги Венциславов, Борис Стойков, Дениз Хаджиев, Йордан Тосков, Георги Пасков, Кристиян Евдокиев, Алексадър Киров, Петър Маринов (Антоан Манасиев, Виктор Славов, Борис Колчев, Михаил Гащук, Даниел Райчев, Димитър Ковачев, Даниел Георгиев).

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.