Снимка БулфотоВоденият от Бойко Каменов Черноморец разби Устрем (Дончево) с

...

Балчик победи с 5:1 и доближи Спартак на 7 точки

Снимка Булфото

Воденият от Бойко Каменов Черноморец разруши Устрем (Дончево) с 5:1 в Балчик и излезе на второ място в класирането, на 7 точки от водача Спартак, който на следващия ден гостува в Разград. Балчиклии поведоха чрез Кристиян Пешков в 5-ата минута, само че гостите изравниха и равенството се резервира на полувремето. След почивката домакините стигнаха до безапелационната победа с четири безответни попадения на Кристиян Пешков, Ивайло Русев, Даниел Димов и Румен Николов.

В другите днешни мачове от 24-тия кръг на Трета лига - Североизточна група Ботев изгуби от Спортист с 0:1 в Нови Пазар, а Дунав спечели срещу Доростол с 2:0 в Русе.

Утре от 16 часа са дуелите: Лудогорец 3 - Спартак, Тополи - Септември и Черноломец - Светкавица. Шумен взема служебна победа с 3:0 над Кубрат, а Интер почива.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.