Смъртните случаи на коронавируса в Италия скачат до 148, случаите

...
Смъртните случаи на коронавируса в Италия скачат до 148, случаите
Коментари Харесай

3 858 са вече заразените от коронавируса в Италия

Смъртните случаи на ковид в Италия скачат до 148, случаите се повишават до 3 858 . Само през последните 24 часа, смъртните случаи са станали 148 , оповестиха от Ройтерс базирайки се на Агенцията за гражданска отбрана за данните в четвъртък.

До момента болестта към момента не демонстрира признаци на закъснение .

Натрупалият брой смъртни случаи в страната, която е най-силно наранена от вируса в Европа, възлизат на 3 858, спрямо посочените данни за сряда, когато те са били- 3089.

Заразата се появи преди 14 дни и е фокусирана върху шепа горещи точки в северната част на Италия . Все отново случаите са доказани във всеки от 20-те района на страната.

Италия ще удвои сумата, планувана да помогне за преодоляване на въздействието на коронавирусната зараза .

Средствата ще бъдат употребявани за " подкрепяне на фамилиите и предприятията за справяне с тази незабавна обстановка, която не е единствено здравна, само че и икономическа ", съобщи министър председателят Джузепе Конте на взаимна конференция с министъра на финансите Роберто Гуалтиери в Рим в четвъртък, оповестиха от Yahoo.
Източник: news.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР