Служители от съвместно със служители от Първо Районно управление в

...
Служители от съвместно със служители от Първо Районно управление в
Коментари Харесай

Млад мъж открадна кабел и го изгори, за да продаде медта в Бургас

Служители от взаимно със чиновници от Първо Районно ръководство в Бургас са задържали причинителя на кражбата на 64 м многожилен меден кабел /на стойност 1120 евро/ от незатворена шахта до жп релсите в региона на жп гара „ Владимир Павлов “, осъществена на 11-12 март – това е 20-годишен престъпно проявен и осъждан бургазлия от кв. „ Победа “.

Младият мъж обяснил, че след кражбата е изгорил кабела в региона на мост „ Черноморец “ за унищожаване на изолацията, а останалата след обгарянето мед , предал в пункт за изкупуване на черни и цветни метали, ситуиран на ул. „ Одрин “.

Работата по случая продължава от чиновници на Второ Районно ръководство – Бургас.

Присъединете се към нашия 

Кърваво закононарушение в ж.к. „ Меден рудник “: Жена е с прободни рани в УМБАЛ-Бургас

Източник: iskra.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР