Млад мъж открадна кабел и го изгори, за да продаде медта в Бургас
Служители от взаимно със чиновници от Първо Районно ръководство в Бургас са задържали причинителя на кражбата на 64 м многожилен меден кабел /на стойност 1120 евро/ от незатворена шахта до жп релсите в региона на жп гара „ Владимир Павлов “, осъществена на 11-12 март – това е 20-годишен престъпно проявен и осъждан бургазлия от кв. „ Победа “.
Младият мъж обяснил, че след кражбата е изгорил кабела в региона на мост „ Черноморец “ за унищожаване на изолацията, а останалата след обгарянето мед , предал в пункт за изкупуване на черни и цветни метали, ситуиран на ул. „ Одрин “.
Работата по случая продължава от чиновници на Второ Районно ръководство – Бургас.
Присъединете се към нашия
Кърваво закононарушение в ж.к. „ Меден рудник “: Жена е с прободни рани в УМБАЛ-Бургас




