Следвайте Гласове в Телеграм.ГЕРБ, ДПС и БСП решиха да отидат

...
Следвайте Гласове в Телеграм.ГЕРБ, ДПС и БСП решиха да отидат
Коментари Харесай

Кирил Петков: Всички български граждани ще наблюдават „Шоуто на Борисов“ следващата седмица

Следвайте " Гласове " в Телеграм.
ГЕРБ, Движение за права и свободи и Българска социалистическа партия взеха решение да отидат на идващите избори с хартиена бюлетина, тъй като имат вяра, че са царе в машинациите. Това съобщи пред БНР Кирил Петков, който е съпредседател на " Продължаваме Промяната " и някогашен министър председател на България.  " Тези хора нямат граници в тяхната безочливост и предпочитание за кражба на българския избор ", посочи той. Петков изясни, че само посредством съда може да се стигне до до данните от машините.

По думите му, би било неверно умозаключение за българските жители, в случай че решат, че няма смисъл да гласоподават.
" Тежестта на машинациите понижава, когато гласоподават повече хора. Трябва да бъдем по-активни на идващите избори ", прикани съпредседателят на Политическа партия.
Петков дефинира като " измислица " и " борисовка " изказванието, че татко му е участвал на съвещания на Министерски съвет. Той счита, че задачата на сходни тези е да отклонят вниманието на българските жители, че в Народно събрание се прокарват закони, работещи против тях.

" И " Джемкорп ", и затварянето на Мариците се случват редом с връщането на хартиената бюлетина, както и с превръщането на машините за гласоподаване в принтери. Те не пожелаха да разпечатваме най-малко общия брой дали своят вот с машина. Разговаряхме с хора, чиято единствена цел е да сменят разпоредбите по този начин, че да манипулират изборите ", безапелационен бе Петков.
Всички български жители ще следят шоуто на Борисов през идната седмица, предсказа той в коментар на връчването на първия мандат от страна на президента. 
" Ще се покажат някакви специалисти, които да обяснят какъв брой доста ГЕРБ се пробват да създадат държавно управление, само че не могат. Експертите са нещо като смокинов лист. Всички тези хора ще бъдат подвластни, тъй че господин Борисов да може да ги командва ", счита той.
Кирил Петков уточни, че има единствено два метода в България да има държавно управление:  " Ние предложихме държавно управление на малцинството с втория мандат, което да има ясна стратегия и гаранции. Първата гаранция беше отказването от хартиения избор. Няма по какъв начин да има държавно управление на малцинството, което да е антикорупционно и да бъде подкрепено от парламент, който до 3 часа през нощта съумява да открадне шанса българските жители да имат почтен избор. Двете понятия са несъвместими. След като беше преминато през първото изискване, като с валяк, това значи, че този парламент не е подготвен да поддържа държавно управление с антикорупционна политика. 
Единственият различен вид е да си създадат ГЕРБ, Движение за права и свободи и Българска социалистическа партия коалиция в третия мандат. Моето предугаждане е, че това е мъчно да се осъществя, тъй като те постоянно се пробват да скрият от българския народ какво се случва, а тук ще бъде много очевидно. Взимайки решението за гласоподаване с хартия, те споделиха, че не желаят държавно управление, а да отидат на идващите избори и с новите правила ". 
Ние ще мотивираме присъединяване на честните хора в изборните комисии, изясни Петков.
" Да имаме 12 хиляди индивида, които в действителност да се борят и да наблюдават, че изборите се организират оптимално почтено. Ще кажем на българските жители, че зависи от тях. Те не могат да фалшифицират всичко. Колкото повече хора гласоподават, толкоз по-малък ще бъде процентът на подправяне ", настоя съпредседателят на Политическа партия.
На въпроса дали партията му се готви за избори Петков отговори, че не вижда различен вид след този миг:  " Ние сигурно ще гласуваме срещу първия мандат. Демократична България също. Вярвам, че няма да могат да съберат болшинство. Те прегазиха нашите условия за втори мандат и демонстрираха, че този парламент не може да работи с държавно управление, каквото бихме желали да има ".
На въпроса дали ще взе участие в договаряния за сформиране на държавно управление с третия мандат, Петков отговори, че в случай че се ГЕРБ и Движение за права и свободи са част него, Политическа партия не може да взе участие. 
" Ако го връчат на партия " Български напредък ", тя е толкоз дребна, че зад подобен мандат би трябвало да застане ГЕРБ, Българска социалистическа партия, Движение за права и свободи или " Възраждане ". Ние няма да се подлъжем по маркетингови трикове на хартиената коалиция, която се пробва да замаже очите на българите през някакви маневри, опитващи се да скрият кой в действителност ще стои зад това ръководство. През идващите 3 седмици ще обясняваме всяка от тези маркетингови тактики ".
 

Източник: БНР
 
 
27 Sep 2022100305 Sep 2022120507 Апр 2022323425 Март 2022152001 Март 2022215216 Фев 20224263КоментариНапиши коментарИмеEmailКоментарИзпрати ЧетениКоментирани28 Ное 2022223519 Ное 2022107429 Ное 202248624 Sep 20223143
Ние и нашите сътрудници използваме технологии като за персонализиране на наличието и рекламите, които виждате, както и с цел да проучваме трафика на уеб страницата. Изберете “Приемам ”, с цел да приемете потреблението на тези технологии. За повече информация, апелирам запознайте се с обновените и на Гласове.ком ЕООД
Източник: glasove.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР