След напрегната серия от четвъртфинали вече знаем полуфиналния състав за

...

Кога са полуфиналите на Шампионската лига? Телевизионна информация и дати за прогреса на Байерн Мюнхен и Реал Мадрид

След напрегната серия от четвъртфинали към този момент знаем полуфиналния състав за Шампионска лига 2023-24.

В реваншите във вторник имаше доста голове. Борусия Дортмунд завоюва победа над Атлетико Мадрид в дуел с два гола за няколко минути, осигурявайки победа с общ резултат 5-4, до момента в който Пари Сен Жермен се възползва от аления картон на Роналд Араухо, с цел да победи Барселона с 4-1 на вечер и общ резултат 6-4.

Видяхме повече драма в сряда, когато двамата останали британски представители играят. Арсенал претърпя минимална загуба от Байерн Мюнхен, до момента в който Манчестър Сити претърпя мъчително проваляне след осъществяване на дузпи от Реал Мадрид.

Жребият за полуфиналите беше изтеглен по същото време като този за четвъртинките, което значи, че четирите тима, останали в надпреварата, към този момент знаеха какво ги чака. Дортмунд ще се изправи против ПСЖ, а Байерн ще се изправи против Реал Мадрид, а Mirror Football има цялата нужна информация за вас.