Какво значат за политиците номерата на изборната бюлетина
След катоЦИК изтегли номерата, с които ще се явят на изборите на 19 април, водачите на партиите и обединенията излязоха с мнения пред медиите.
► КП ГЕРБ-СДС
" Ние в никакъв случай не сме разчитали на номера в бюлетината и на номера в предизборната акция. Ще разчитаме на хората, които въплъщават нашите хрумвания. Надяваме се да има толерантна акция ".Това съобщи Тома Биков от ГЕРБ-СДС, откакто жребият на ЦИК дефинира, че обединението ще се яви на идните избори с номер 15.
Депутатът изрази вяра за по-добро развиване на страната.
► Политическа партия „ ИТН ”
Станислав Балабанов от Има Такъв Народ разяснява, че няма символика в номерата, а е въпрос на шанс. " Ще ИТН в 52 парламент, който ще се погрижи да върнем нормалността. „ ИТН ” ще е там, където би трябвало - поради българските жители ", сподели той.
Има Такъв Народ ще се яви на изборите с номер 1, дефинира жребият на ЦИК.
► КП „ Сияние “
„ Вярвам във волята на българските жители и във волята за смяна. Вярваме на хората, които желаят тя да се случи ”. Това съобщи водачът на политическото придвижване „ Сияние “ Николай Попов.„ Надявам се да поддържат „ Сияние “ с номер 20 “, прикани той.
►„ Величие “
„ Числото не е най-важното. По-важното е доверието, което би трябвало да заслужим пред хората. Смятам, че с нашите каузи сме го посочили и ще разкрием доста други неща по време на предизборната акция ”. Това сподели Стилиана Бобчева от ПГ на ПП„ Величие “.
„ Сега се майтапиха в обществените мрежи, че на предходните избори сме били с номер 4 и сме имали 4%. Сега да чакаме при номер 14 да имаме 14% ", уточни тя, написа NOVA.
► КП ГЕРБ-СДС
" Ние в никакъв случай не сме разчитали на номера в бюлетината и на номера в предизборната акция. Ще разчитаме на хората, които въплъщават нашите хрумвания. Надяваме се да има толерантна акция ".Това съобщи Тома Биков от ГЕРБ-СДС, откакто жребият на ЦИК дефинира, че обединението ще се яви на идните избори с номер 15.
Депутатът изрази вяра за по-добро развиване на страната.
► Политическа партия „ ИТН ”
Станислав Балабанов от Има Такъв Народ разяснява, че няма символика в номерата, а е въпрос на шанс. " Ще ИТН в 52 парламент, който ще се погрижи да върнем нормалността. „ ИТН ” ще е там, където би трябвало - поради българските жители ", сподели той.
Има Такъв Народ ще се яви на изборите с номер 1, дефинира жребият на ЦИК.
► КП „ Сияние “
„ Вярвам във волята на българските жители и във волята за смяна. Вярваме на хората, които желаят тя да се случи ”. Това съобщи водачът на политическото придвижване „ Сияние “ Николай Попов.„ Надявам се да поддържат „ Сияние “ с номер 20 “, прикани той.
►„ Величие “
„ Числото не е най-важното. По-важното е доверието, което би трябвало да заслужим пред хората. Смятам, че с нашите каузи сме го посочили и ще разкрием доста други неща по време на предизборната акция ”. Това сподели Стилиана Бобчева от ПГ на ПП„ Величие “.
„ Сега се майтапиха в обществените мрежи, че на предходните избори сме били с номер 4 и сме имали 4%. Сега да чакаме при номер 14 да имаме 14% ", уточни тя, написа NOVA.
Източник: darik.bg
КОМЕНТАРИ




