Славия и Локомотив (Пловдив) завършиха 2:2 на стадиона в "Овча

...
Славия и Локомотив (Пловдив) завършиха 2:2 на стадиона в "Овча
Коментари Харесай

Славия и Локомотив с драматично 2:2

Славия и Локомотив (Пловдив) приключиха 2:2 на стадиона в "Овча купел ". Домакините поведоха с ранен гол, гостите направиха цялостен поврат, само че изпуснаха да разгромят противника си. В добавеното време отбраната на "смърфовете " отслабна и Чунчуков донесе изравнителното попадение.

Мачът стартира с офанзиви на гостите. Но в петата минута Цветелин Чунчуков получи топката с тил, обърна се и с компактен удар разстреля Луков за 1:0 за Славия, предава topsport.bg.

Попадението даде подтик в играта и двата тима заиграха динамично, търсейки гола. Велковски се регистрира с една греда за домакините след свободен удар. Луков не реагира на удара.

Все отново "железничарите " съумяха да изравнят в 35-ата минута. Димитър Илиев беше изведен централно и трансферира излизащия и лягащ Георги Петков. Велковски покри засада след неприятно позициониране.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР