Славия и Ботев (Пловдив), при 2:1 един срещу друг в

...

НА ЖИВО! Славия - Ботев 2:1, Купа на България

Славия и Ботев (Пловдив), при 2:1 един против различен в дуел от 1/8-финалите на Sesame Купа на България. Двубоят е на стадион “Александър Шаламанов ”.

Грешка в отбраната на Славия, неловко върната топка от Попадийн към Вуцов изненада вратаря, той не я улови, тя попадна в Бароан, който я прти към вратата, Елвис Ману бе на точното място и на метър от голлинията вкара за 0:1 в 16-ата минута.

120 секунди по-късно Иван Минчев изведе Кристиан Добрев очи в очи с Ханкич и някогашният състезател на Ботев безпроблемно вкара за 1:1 в долния десен ъгъл на вратата.

Напрежението на терена пораства. Ханкич опитва да изкара жълт картон на Виячки - откакто хвана топката, последва контакт и  вратарят се отъркули на тревата. Малко вербални офанзиви сред рефера  и играчи на Ботев и играта продължи.

Леко спречкване сред състезатели на двата тима при прибирането им в тунела, само че всичко се успокоява без интервенция на защитата.