Кени Далглиш: Болен съм от рак!
Сър Кени Далглиш удостовери, че има рак и сега минава през лекуване. 75-годишната икона на Ливърпул показа новината в обществените си мрежи.
Интересното е, че това става единствено няколко часа, откакто друга легенда - Кевин Кийгън разгласи, че се сбогува с почитателите още веднъж заради напреднал етап на рак.
Интересното е, че това става единствено няколко часа, откакто друга легенда - Кевин Кийгън разгласи, че се сбогува с почитателите още веднъж заради напреднал етап на рак.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




