Чистката в Левски започна. Пиарът изгоря първи
Климент Йончев, шеф връзки в Левски, е подал молба за овакантяване. Той прекара една година на „ Герена “, в която се отличи с подготвеност и разпоредителност. Климент води и конференцията, на която Атанас Бостанджиев беше разгласен за нов притежател на „ сините “.
„ Новината е доста изненадваща, защото Йончев си вършеше добре работата. Не се знае дали управлението ще одобри молбата му, само че нещата май вървят към разлъка “, разясняват почитатели на Левски в обществените мрежи.
В послание преди два дни към сдружението „ Левски на левскарите “ Бостанджиев уточни точно Йончев като лице за контакт. Не е изключено обаче скоро на „ Герена “ да има нов шеф, който да размени Климент.
„ Новината е доста изненадваща, защото Йончев си вършеше добре работата. Не се знае дали управлението ще одобри молбата му, само че нещата май вървят към разлъка “, разясняват почитатели на Левски в обществените мрежи.
В послание преди два дни към сдружението „ Левски на левскарите “ Бостанджиев уточни точно Йончев като лице за контакт. Не е изключено обаче скоро на „ Герена “ да има нов шеф, който да размени Климент.
Източник: lupa.bg
КОМЕНТАРИ




