Славия допусна първото си поражение по време на контролните мачове

...

Славия загуби от руснаци в контрола

Славия позволи първото си проваляне по време на контролните мачове от зимната си подготовка. В Анталия (Турция) " белите " отстъпиха с 1:3 против Рубин Казан.

След тъкмо четвърт час игра Тони Тасев пропусна да открие резултата от дузпа. Пет минути по-късно Светослав Вуцов се намеси устойчиво след удар на Тахери от фаул.

В първите минути на втората част Кристиян Стоянов стреля над вратата на съветския първокласен тим.

В 55-ата минута Велко Йеленкович си означи автогол в опита си да почисти топката при центриране в наказателното поле.

Седем минути по-късно Олег Иванов осъществя втория гол в интерес на Рубин.

Влезлият като запаса Мартин Сораков означи попадение за " белите ", засичайки в мрежата удар на Емил Стоев в 77-ата минута.

Две минути преди приключване на постоянното време Никола Чумич оформи крайния резултат от дуела в Турция.

стартов състав на Славия: Светослав Вуцов, Ертан Томбак, Велко Йеленкович, Виктор Генев, Венцислав Керчев, Кристиян Стоянов, Ерол Дост, Галин Иванов, Тони Тасев, Денислав Александров, Николай Христов